Seria D

Odkryj każdy szczegół

Seria D

Dynamicznie i czysto brzmiące kolumny z serii D odkrywają przed słuchaczem każdy niuans wykonania z absolutną klarownością, wysoką rozdzielczością i realizmem. Żadnych zniekształceń, niejednoznaczności, rozmycia odcieni, tonów i kolorów muzyki: wszystko jest dokładne, płynne i szczegółowe; absolutnie wierne oryginalnemu nagraniu, jednocześnie podkreślają subtelności, których być może nigdy wcześniej nie zauważyłeś. Dzięki przejrzystemu, niezwykle naturalnemu dźwiękowi i wysokiej rozdzielczości, budują pełną powietrza, przestrzenną panoramę dźwiękową, a potem zapraszają słuchacza do jej eksploracji, odkrywając nową głębię, nowe tekstury i elementy w Twojej ulubionej muzyce.

D7.2

Dynamicznie i czysto brzmiący model D7.2 odkrywa każdy niuans wykonania z absolutną klarownością i wysoką rozdzielczością. Ten doskonale wyważony realizm jest efektem wyrafinowanego projektu, który na dodatek nie zmusza użytkownika do precyzyjnego ustawienia kolumn w pomieszczeniu. Łatwy do napędzenia i wysokoskuteczny model D7.2 będzie doskonale współpracował z każdym wzmacniaczem, począwszy od konstrukcji lampowych o małej mocy po potężne wzmacniacze tranzystorowe.

D9.2

W pełni trójdrożna konstrukcja D9.2 prezentuje muzykę z wielką mocą i skalą. Poziom przejrzystości, wyjątkowo naturalny dźwięk i niezwykła rozdzielczość zachęcą Cię do eksploracji wykreowanej panoramy dźwiękowej i odkrywania każdego niuansu wysoce muzykalnej prezentacji. Doskonałe proporcje i piękne opcje wykończenia D9.2 dopełniają doskonałe brzmienie i sprawiają, iż także wizualnie model ten będzie ozdobą każdego systemu audio.

Kolorystyka wykończeń

Proszę pamiętać, że wszystkie zaprezentowane na naszej stronie kolory wykończeń to jedynie pewne przybliżenie faktycznych kolorów. Aby uzyskać dokładne informacje o kolorach forniru, należy skontaktować się ze sprzedawcą.

BLACK OAK

WALNUT

OAK

SATIN WHITE

CHERRY

Specyfikacja techniczna

MODEL D7.2 D9.2
KONSTRUKCJA 2.5-drożna 3-drożna
WYMIARY (H x W x D) 980 x 192 x 333 mm 1155 x 210 x 398 mm
WAGA 21 kg 35 kg
PASMO PRZENOSZENIA 29 Hz – 25 kHz 27 Hz – 25 kHz
IMPEDANCJA 8 Ω 8 Ω
MOC WZMACNIACZA 25-200 W 25-250 W
EFEKTYWNOŚĆ 90 dB 90 dB